Pracowity weekend Heiro. Gramy w 1 i 2 lidze oraz U-16


W weekend czeka trzy nasze drużyny bardzo ciężkie zadanie. Powalczymy na trzech frontach. W Brzegu (woj. opolskie,  400 km od Rzeszowa) zagra bardzo ważne spotkanie nasza pierwsza drużyna, która powalczy z miejscowym Gredarem.

Oba zespoły mają na koncie po 7 punktów i zamykają pierwszoligową tabelę. W Rzeszowie górą było Heiro, które pokonało rywala 7-3. Do Brzegu nasza drużyna wyruszy w praktycznie najmocniejszym zestawieniu z wracającym do składu Andrzejem Łuciwem

gredar-heiro

 

 

W sobotę o godzinie 19:30 w Mielcu zagra Heiro II. Rezerwy zmierzą się z lokalną Stalą z którą w pierwszym meczu ekipa Sebastiana Starzewskiego i Jacka Czerkowicza zremisowała 3-3. Na razie naszemu zespołowi nie wiedzie się w rozgrywkach, bowiem z jednym punktem zajmuje ostatnie miejsce w stawce.

mielec-heiro2

 

W sobotę swój drugi turniej eliminacyjny rozegra zespół Heiro U-16. Młoda drużyna „dzików” powalczy o punkty w Tryńczy z miejscowym Góralem, Futsal Team Przeworsk oraz SPAR Łańcut. Podopieczni Ernesta Kiczka o godzinie 12:50 wyjeżdżają na ten turniej z dlnego parkingu przy Nowym Świecie.

 

 

u16-tryncza-2017

stopka 2017-mini

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *