1 liga: Heiro zagra w Słomnikach (s. 19)


heiro-dziki
W sobotni wieczór futsaliści Heiro Rzeszów zagrają w podkrakowskich Słomnikach w meczu 20 kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu z Lex Kancelarią.

Heiro w meczu z wiceliderem tabeli zagra mocno osłabione. Sytuacja niemal identyczna jak z meczu z Ekomem, gdzie mimo wszystko „dziki” sięgnęły po trzy punkty. Pojedynek z Lex Kancelarią zapowiada się na bardzo ciężko przeprawę , bowiem nasz dzisiejszy rywal walczy o awans do Futsal Ekstraklasy. Ewentualny remis lub wygrana z naszym zespołem pozwoli zespołowi Miłosza Kocota objąć prowadzenie w ligowej tabeli.

Drużyna z Rzeszowa w Słomnikach nie będzie miała do dyspozycji m.in. Piotra Krawczyka, Piotra Codello, Radosława Adamskiego, Ireneusza Depty i Artura Barszcza. W kadrze znalazło się więc miejsce dla zapowdników z krótkim stażem w Heiro: Adriana Paska i Bartłomieja Kaczora.

Sytuacja w rozgrywkach ligowych po ostatniej wygranej Gredaru Brzeg w Rudzie Śląskiej mocno skomplikowała się w dolnym rejonie tabeli. Heiro po tym weekendzie może zapewnić sobie utrzymanie, jeśli wspomniany zespół z Brzegu nie wygra swojego ostatniego pojedynku ligowego w Pyskowicach lub Heiro wygra w Słomnikach.

Nasz zespół poza meczem z Lex Kancelarią ma w zapasie dwie konfrontacje. U siebie 9 kwietnia zagramy z Orłem Jelcz-Laskowice (godzina 17, niedziela), a 22 kwietnia w Komprachcicach zakończymy sezon meczem z Berlandem (godzina 18, sobota).

stopka 2017-mini

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *