Torro i Profit partnerami Heiro


sponsor-torrosponsor-profit
Pizzeria Torro
i Nieruchomości Profit zostały partnerami drużyny Heiro w sezonie 2017/18.

sponsor-torro

Torro od wielu lat jest partnerem naszego zespołu. W sezonie 2017/18 Torro stanie się Partnerem Premium naszego klubu. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie właścicielom firmy Panom Tomaszowi Białowąsowi i Dawidowi Kladerowi.

Pizzeria Torro swój lokal posiada w Rzeszowie przy ul. Rataja 8A.

Strona internetowa: http://www.pizzeriatorro.pl/

sponsor-profit

Profit to firma zajmująca się nieruchomościami, kredytami oraz ubezpieczeniami. Lokal firmy znajduje się w Głogowie Małopolskim przy ul. Rynek 49. W sezonie 2017/18 Profit będzie partnerem naszej drużyny. Podziękowania za dołączenie do grona naszych partnerów kierujemy przede wszystkim do Pana Jakuba Steca.

Strona internetowa: http://www.profitnieruchomosci.eu/


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy !
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy !ZOBACZ FOLDER SPONSORSKI

 

 

Istnieje również możliwość współpracy barterowej (bezgotówkowej).

Kontakt w sprawie współpracy: Łukasz Krawczyk (Prezes) tel. 600 418 812, lukasz @ heiro.pl

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *