Bank Spółdzielczy nowym sponsorem Heiro


podziekowana-dla-sponsorów-2017-18-bank
Najstarszy bank na Podkarpaciu – Bank Spółdzielczy w Rzeszowie, został brązowym sponsorem Heiro. Logotyp sponsora umieszczony zostanie m.in. na spodenkach klubu.

Strona internetowa: https://www.bs.rzeszow.pl/

 

Misją Banku jest udział w tworzeniu warunków do rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości
przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej obsługi budżetu domowego

Nasz Klient ma możliwość swobodnego doboru wygodnych dla siebie produktów, Bank zaś, wskazuje na najkorzystniejsze rozwiązania inwestycyjne i kredytowe. Elastyczność w podejmowaniu przez Zarząd decyzji pozawala na stworzenie pod kontem indywidualnego Klienta takiej usługi, by obaj partnerzy osiągnęli cel. Doświadczenie w dziedzinie sztuki bankowej daje nam możliwość zadbania o kapitał Klienta, On sam wyznacza cele i priorytety finansowe, Bank dobiera odpowiedni rodzaj usługi.

Działalność Banku Spółdzielczego w Rzeszowie skoncentrowana jest na świadczeniu różnorodnych usług kredytowych, oferowaniu bezpiecznych i atrakcyjnych pod względem rentowności rachunków oszczędnościowych i rozliczeniowych zachowując zasady profesjonalizmu i etyki, w sposób rzetelny i konkurencyjny dla Klientów insytucjonalnych, przedsiębiorców, rolników i osób fizycznych, mając na uwadze ich dobro.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

 

stopka 2017-18

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *