1 liga: Kolejny remis Heiro. Heiro – Maxfarbex 4-4 (2-1) /video/


W sobotę (20.10.2018 r.) o godz. 18:00 drużyna Heiro Rzeszów rozegrała mecz 5. kolejki 1. Polskiej Ligi Futsalu podejmując u siebie drużynę Maxfarbex Busko Zdrój.

Już w 6 min meczu drużyna przyjezdna otworzyła wynik meczu, strzelając mocno z rzutu wolnego w słupek, a piłka wpadła do bramki po odbiciu od pleców niefortunnie interweniującego Krystiana Kozaka. W 15 min po składnej akcji „Rzeszowskich Dzików” był już remis, również po samobójczym golu bramkarza – Jakub Wdowik strzale na raty, a piłka po słupku odbija się od bramkarza gości. Chwilę później (16 min) trener Rzeszowian – Łukasz Krawczyk bierze „czas” i instruuje swoich zawodników jak mają wykonać rzut wolny. Kapitan drużyny Bartłomiej Przybyło podaje do Pawła Hadego, a ten strzela gola na 2:1.

Po przerwie, w 24 min mamy kolejnego gola samobójczego zespołu Heiro – tym razem niefortunnie interweniuje Andriej Lutsiv po wstrzeleniu piłki z prawej strony boiska. Pięć min później (29 min) drużyna gospodarzy znowu wychodzi na prowadzenie – długi wyrzut bramkarza Krystiana Kozaka, przyjęcie Piotra Codello, szybkie odegranie do Łukasza Krawczyka i asysta na lewą stronę do Łukasza Skowrona. Nieustępliwa drużyna z Buska Zdroju na sześć min do końca zaczyna grać z „wycofanym bramkarzem” szukając swojej szansy … co udaje się pierwszy raz w 35 min meczu. W odpowiedzi (36 min) Łukasz Krawczyk znowu asystuje Łukaszowi Skowronowi i Heiro po raz kolejny wychodzi na prowadzenie (4:3). Niestety dla gospodarzy na minutę przed końcem, goście doprowadzają do remisu (4:4), również w sytuacji z „wycofanym bramkarzem”. W ostatnich 10 sek Paweł Hady miał jeszcze szansę strzelić gola z „przedłużonego karnego”, jednak górą był bramkarz gości.
Następny mecz czeka Heiro Rzeszów, z dotychczasowym liderem tabeli, na wyjeździe w Polkowicach już w następną niedzielę 28.10.2018 r.

5 kolejka 1 ligi futsalu
Heiro Rzeszów – Maxfarbex Busko-Zdrój 4-4 (2-1)
0-1 Taler '7
1-1 Wdowik ’15
2-1 Hady ’17
2-2 Lutsiv (sam.) ’25
3-2 Skowron ’30
3-3 Przeniosło ’32
4-3 Skowron ’37
4-4 Taler ’39

Heiro: Krystian Kozak, Rafał Piszczek – Bartłomiej Przybyło, Ireneusz Depta, Paweł Hady, Jakub Wdowik oraz Piotr Codello, Łukasz Krawczyk, Andriy Lutsiv, Skowron Łukasz, Sebastian Fedan, Sebastian Starzewski, Mateusz Zasadny.

 

Skrót meczu

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *