1 liga: Kolejna wygrana z Ekomem. Heiro – Ekom Nowiny 4-2 (3-1)


W minioną niedzielę (04.11) o godz. 17:00 drużyna Heiro Rzeszów podjęła we własnej hali drużynę GKS Ekom Nowiny. Rzeszowianie przed tym meczem mieli świetny bilans bezpośrednich spotkań z tą drużyną, ponieważ ostatnie 6 pojedynków było dla nich zwycięskich.

Mecz dość szybko nam się rozkręcił i już po 4 minutach mieliśmy 2:1 dla gospodarzy. Najpierw Ireneusz Depta pięknym strzałem w samo okienko pokonuje bramkarza gości, po chwili wyrównanie po rozegraniu rzutu wolnego, a następnie po raz kolejny na prowadzenie „Podkarpackie Dziki” wyprowadza Piotr Codello. Już w 7 min. Heiro podwyższa wynik spotkania na 3:1 za sprawą akcji dwóch Sebastianów – Fedan do Brockiego i ten ostatni z łatwością strzela gola. Przez kolejne 22 minuty mieliśmy wyrównany mecz i kilka dogodnych sytuacji z obu stron, ale to dopiero w 29 min mogliśmy oglądać kolejnego gola. Fenomenalnym rajdem przez całe boisko popisał się Ireneusz Depta, żeby na koniec „do pustej” bramki podać do Bartłomieja Przybyło (4:1). Drużyna Ekomu Nowiny wielokrotnie próbowała gry z „wycofanym bramkarzem”, ale bardzo dobrze bronili się podopieczni trenera Łukasza Krawczyka, a kolejne dobre zawody rozegrał bramkarz gospodarzy Krystian Kozak, który skapitulował po raz drugi dopiero w 39 min po bardzo dokładnie wykonanym „przedłużonym” rzucie karnym (tuż przy słupku) przez gości (4:2).

Rzeszowianie po zwycięstwie 4:2 nad Nowinami, awansowali na 5 miejsce w tabeli. A już za 2 tygodnie czeka ich wyjazd do Rudy Śląskiej (Gwiazda Ruda Śląska).

 

Heiro Rzeszów – GKS Ekom Nowiny 4-2 (3-1)
1-0 Depta '2
1-1 Lekki '4
2-1 Codello '5
3-1 Brocki '7
4-1 Przybyło ’30
4-2 Czech (przedłużony karny) ’39

Heiro: Kozak, (Piszczek) – Przybyło, Depta, Hady, Wdowik oraz Codello, Fedan, Brocki, Skowron, Moszczyński, (Krawczyk).

 

Skrót meczu:

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *