Porażka w Busku-Zdrój. Maxfarbex – Heiro 6-3 (0-2)


Mimo prowadzenia do przerwy 2-0, Heiro uległo ostatecznie w Busku-Zdrój 3-6 (2-0). Nasza drużyna przystąpiła do meczu osłabiona brakiem Depty, Hadego, Codello i Kozaka. Dodatkowo w 30 minucie kontuzji doznał Dominik Niemczyk i prawdopodobnie czeka go operacja barku.

Jeszcze w drugiej połowie nasz zespół prowadził 3-1, ale dał sobie wbić 3 gole, przy czym 4 bramka padła po ewidentnym wcześniejszym błędzie sędziego. W końcówce nasza drużyna podjęła ryzyko i przy grze z lotnym bramkarzem straciła dwie bramki.

Kolejnym meczem będzie niedzielna konfrontacja z wiceliderem tabeli Górnikiem Polkowice (niedziela, 10 marca, godzina 17).

Maxfarbex Busko-Zdrój – Heiro Rzeszów 6-3 (0-2)
0-1 Moszczyński
0-2 Brocki
1-2 Maxfarbex
1-3 Brocki
2-3 Maxfarbex
3-3 Maxfarbex
4-3 Maxfarbex
5-3 Maxfarbex
6-3 Maxfarbex

Heiro: Niemczyk, Zając – Brocki, Przybyło (k), Gąsior, Moszczyński oraz Fedan, Wdowik, Warzybok, Krawczyk.

Bramki z meczu:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *