„Młode Dziki” w „Jaskini Lwa”


Ostatni mecz ligowy nasza drużyna przegrała z liderującą ekipą GSF Gliwice – Futsal prowadzoną przez trenera reprezentacji Polski Błażej Korczyński. Nie jednak wynik jest istotny w tym momencie dla naszej drużyny, a fakt, że w naszych barwach zagrali zawodnicy z roczników 2002 i 2003, w sumie aż 4. Na parkiecie z dobrej strony pokazali się Igor Sieńko, Karol Kudyba, Maksym Gąsior i Denis Warzbok. Mieli przyjemność zagrać przeciw dwóm aktualnym Reprezentantom Polski. Liczymy, że w przyszłości sami zagrają w biało-czerwonych barwach.

Jeżeli macie ochotę grać w barwach „Podkarpackich Dzików” zapraszamy do kontaktu i oczywiście treningów. W tym sezonie poza parkietem, nasz klub będzie rywalizował na piasku i trawie.

Kontakt: futsal@heiro.pl lub PW na Facebooku.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *