PIŁKA NOŻNA: Wygrana z Orłem Wysoka Głogowska


W spotkaniu 12. kolejki rzeszowskiej B- Klasy Heiro Rzeszów podejmował w roli gospodarza na stadionie w Niechobrzu drużynę Orła Wysoka Głogowska. Mecz lidera z trzecią drużyną w tabeli zakończył się zwycięstwem Heiro. 2-1 (1-0).

W pierwszej połowie spotkania więcej z gry mieli zawodnicy Orła Wysoka Głogowska, którzy grali z wiatrem, natomiast w bramce dobrze spisywał się nasz bramkarz Paweł Zając. Na siedem minut przed końcem pierwszej połowy do głosu doszli zawodnicy Heiro Rzeszów. Kapitalnym podaniem Amadeusz Krupa obsłużył Ireneusza Deptę  ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości zachował więcej zimnej krwi i otworzył wynik spotkania. Na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkową zaliczką.

Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy w szeregi naszej drużyny wkradło się rozprężenie co wykorzystali przyjezdni i za sprawą Karola Fuglewicza doprowadzili do remisu. Mówi się, że po stracie bramki najważniejsze jest następne pięć minut. Ta zasada sprawdziła się również w tym przypadku kiedy to w pięćdziesiątej piątej minucie gry z rzutu rożnego piłkę w pole karne dośrodkował Jakub Łeski, tam piłka spadła na głowę Rafała Boszkowicza, który ponownie wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Podkarpackie dziki przed upływem regulaminowego czasu gry zmarnowali jeszcze dwie dogodne sytuacje bramkowe przez co kibice zgromadzeni na obiekcie Jedności
w Niechobrzu do ostatniego gwizdka musieli drżeć o wynik, natomiast ten nie uległ już zmianie i to nasi zawodnicy mogli cieszyć się
z kolejnych „trzech oczek”. Podopiecznym Piotra Ożoga w rundzie jesiennej do rozegrania zostało jedno spotkanie. W ostatniej kolejce zawodników z Rzeszowa czeka wyjazd do Zabajki.

Heiro Rzeszów – Orzeł Wysoka Głogowska 2-1 (1-0)

1-0 Depta (38′)
1-1 Fuglewicz (50′)
2-1 Boszkowicz (55′)

Heiro: Zając, Naumow, Krupa, Selwa (70′ Zasadny), Boszkowicz, Łeski, Kaczyński, Głowacz (70′ Grodzicki), Smoleń (85′ Kuźniar), Depta, Wdowik (88′ Janiszewski)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *