Niedziela z Heiro ( zapowiedź weekendu )


W najbliższy weekend czeka nas sporo emocji zarówno piłkarskich jaki futsalowych. Swój ostatni mecz w rundzie jesiennej rozegra piłkarska drużyna Heiro, a kilka godzin później spotkanie derbowe na hali w Miłocinie rozegrają futsalowcy.

 

Po niedzielnym obiadku wszystkich kibiców Heiro Rzeszów zapraszamy do Zabajki gdzie nasza drużyna podejmować będzie miejscowy KP Zabajka.  Jeśli Rzeszowianie wygrają to spotkanie zimę spędzą na fotelu lidera rzeszowskiej B-undesligi. Jeżeli zaś spotkanie z Zabajką zakończy się innym wynikiem niż zwycięstwo, wszyscy wyczekiwać będą wyników bezpośredniego rywala w tabeli czyli Rudnianki Rudna Mała, która u siebie gościć będzie drużynę Staroniwy Rzeszów.

To co wydarzy się w pobliskiej Zabajce to tylko przedsmak tego co będzie się działo w niedzielny wieczór bo o godzinie 17.00 na hali w Miłocinie nasz zespół zmierzy się z KS AZS UMCS Lublin, to spotkanie określane jest mianem derbów. I własnie na ten szalgier skierowane będą oczy całego sportowego Rzeszowa. Dodatkowego smaczku temu wydarzeniu dodaje fakt, że będzie to tak zwany „mecz o sześć punktów”, bowiem oba zespoły w tabeli dzielą jedynie trzy „oczka”. Jeżeli ekipa z Lublina zdobędzie w stolicy innowacji komplet oczek to odskoczy podopiecznym Łukasza Krawczyka  w tabeli na sześć punktów.
Już dziś serdecznie zapraszamy na oba te spotkania.

KP Zabajka – Heiro Rzeszów 10.11. 2019 godzina 14.00 Stadion w Zabajce
Heiro Rzeszów – KS AZS UMCS Lublin 10.11.2019 godzina 17.00 hala w Miłocinie


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *