Wtedy wszystko się zaczęło. Czyli 15 rocznica pierwszego spotkania Heiro

Dokładnie 21 Listopada 2004 roku drużyna Heiro Rzeszów przystąpiła do rozgrywek ligi futsalu. Rywalem Podkarpackich Dzików tamtego dnia była ekipa Orła Wysoka Głogowska. Hat-trickiem popisał się Łukasz Krawczyk 10-3  (5-1)

Kamieniem milowym w historii Heiro bez wątpienia był pierwszy mecz jaki ekipa Podkarpackich Dzików rozegrała z Orłem Wysoka Głogowska. Jako pierwszy w historii rzeszowskiego Heiro do protokołu wpisał się Piotr Krawczyk. Chwilę później wynik podwyższył grający do dziś Łukasz Krawczyk. Pierwszą połowę tamtego pamiętnego meczu zawodnicy z Miłocińskiej konczyli przy stanie 5-1. Na listę strzelców raz wpisał się jeszcze Łukasz Hydzik oraz dwukrotnie Łukasz Krawczyk.

W drugiej połowie Dziki zaaplikowały rywalowi jeszcze pięć bramek. Szóstą bramkę w tym spotkaniu tuż po przerwie zdobył Adrian Furman. W dalszej części drugiej połowy podopieczni Romana Krawczyka jeszcze czterokrotnie wpisywali się na listę strzelców za sprawą Łukasza Wojtkowskiego raz Piotra Krawczyka oraz dwukrotnie Adriana Furmana tym samym skompletował hat-tricka. W trakcie całego spotkania piłkę z siatki trzykrotnie musiał wyciągać Radosław Chmiel.

W spotkaniu udział wzieli: Radosław Chmiel, Przemysław Machniak, Łukasz Hydzik, Marcin Krupa, Łukasz Wojtkowski, Łukasz Krawczyk, Adrian Furman, Piotr Krawczyk.

Po 15 latach od tego dnia można stwierdzić, że w Heiro Rzeszów wszystko poszło w jak najlepszym kierunku pierwsza drużyna rywalizuje na zapleczu futsalowej ekstraklasy, drużyna rezerw przed tygodniem rozegrała pierwsze spotkanie w drugiej lidze. Zaś drużyna piłkarska jest na najlepszej drodze aby awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszej lidze rywalizuje również ekipa Beach Soccera.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym jubileuszowym konkursie, który połączony jest z organizowanym przez nasz klub turniejem Heiro Futsal Cup 2019. Wypatrujcie szczegółów na naszym profilu Facebook-owym. Prezentujemy zdjęcie kadry z tamtego meczu.