O trzy punkty w Nowinach (zapowiedź weekendu )


Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle okazale jeśli chodzi o Futsal, bowiem po trzecie zwycięstwo z rzędu pierwsza drużyna Heiro walczyć będzie w Nowinach, zaś o  pierwsze zwycięstwo w   2.lidze podkarpackiej walczyć będzie druga drużyna. Ponadto do gry wracają zawodnicy w kategorii U-16.   

Już w sobotę o godzinie 18.00 w Nowinach zespół Podkarpackich Dzików rywalizował będzie z drużyną Futsal Nowiny. Do wyjazdowego spotkania zawodnicy Heiro przystępują po odniesieniu dwóch domowych zwycięstw w zeszłym tygodniu podopieczni Łukasza Krawczyka odprawili z kwitkiem ekipę Sośnicy Gliwice wygrywając 5-4. Drużyna z Nowin w poprzedniej kolejce pokonała 4-1 FC 2016 Siemianowice Śląskie 4-1. W tabeli oba zespoły dzieli siedem oczek, gospodarze plasują się na trzeciej pozycji drużyna z Rzeszowa zaś jest dziewiąta.

Kolejnym akcentem weekendu będzie drugi mecz drużyny rezerw Heiro. Po nieudanej inauguracji ekipa Dzików chcąc doznać pierwszego ligowego zwycięstwa podejmować będzie drużynę Futsal Team Zarzecze, którzy w pierwszym spotkaniu pokonali zespół Górala Tryńcza.  Ekipa z Zarzecza w tabeli 2. ligi obecnie plasuje się na drugiej pozycji. To spotkanie już w niedzielę o 17.15 w Hali przy Miłocińskiej.

Do gry wkracaczają również nasi młodzieżowcy bowiem w niedzielę w Oleszycach rywalizować będą z drużynami GAP Zarzecze.  Kolejnym rywalem naszych Dzików będzie SMS Jarosław. A rozgrywki zakończą starciem z LKS Trzebownisko. Zapraszamy do wspierania naszych zespołów w ten ciekawy weekend !!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *