Weekend pełen emocji ! (Podsumowanie)


W ubiegły weekend drużyny Heiro rywalizowały na kilku płaszczyznach. Jako pierwsza do boju ruszyła pierwsza drużyna Heiro, a w niedzielę do gry ruszyła drużyna rezerw oraz drużyna U-16, która rywalizowała w Mistrzostwach Podkarpacia.

Podsumowanie weekendu zaczynamy od spotkania pierwszej drużyny w świętokrzyskich Nowinach. W sobotni wieczór zawodnicy Łukasza Krawczyka grali o podtrzymanie zwycięskiej passy, przeszkodzić im w tym miała ekipa Futsal Nowiny. Rywal Podkarpackich Dzików plasował się na najniższym stopniu ligowego podium, mało zabrakło a udało by się sprawić niemałą niespodziankę bowiem po trafieniu Pawła Hadego oraz kolejnych trzech bramkach Sebastiana Brockiego wydawało się, że Heiro wywiezie się z Nowin komplet punktów, jednakże gospodarzom w końcowej fazie pojedynku udało się doprowadzić do wyrównania.

Heiro Rzeszów – Futsal Nowiny 4-4 (2-2)
1-0 Denis Warzybok (10′ samobójcza) 2-0 Arkadiusz Lekki (12′) 2-1 Sebastian Brocki (16′) 2-2 Paweł Hady (19′) 3-2 Bartłomiej Przybyło
(31′ samobójcza) 3-3 Sebastian Brocki (33′) 3-4 Sebastian Brocki (37′) 4-4 Kamil Jeleń (38′)

W niedzielny wieczór do gry w 2.lidze podkarpackiej futsalu wróciła druga drużyna Heiro. Niestety po dotkliwej porażce w Mielcu ze Stalą, Dziki musiały uznać wyższość zespołu Futsal Team Zarzecze, który zaaplikował naszym zawodnikom pięć bramek, na co gospodarze byli w stanie odpowiedzieć trafieniem Denisa Warzyboka oraz samobójczym trafieniem Bartłomieja Gliniaka.

Heiro II Rzeszów – Futsal Team Zarzecze 2-5 (0-2)
0-1 Arkadiusz Wielgosz (4′), 0-2 Bartłomiej Gliniak (18′), 2-2 Bartłomiej Gliniak S (27′)   2-2 Denis Warzybok (31′), 2-3 Sebastian Pawlak (31′), 2-4 Patryk Andreasik (36′), Łukasz Gaweł (39′)

W niedzielny poranek swoją rywalizację w Mistrzostawch Podkarpacia rozpoczeli nasi reprezentanci do lat 16, Swoje spotkania rozgrywali w Oleszycach gdzie ich rywalem była drużyna GAP Zarzecze, to spotkanie młodzi adepci futsalu wygrali stosunkiem 4-1. W drugim spotkaniu Heiro rzuciło rękawice drużynie SMS-u Jarosław, pomimo prowadzenia 2-0 mecz zakończył się remisem po dwa. W trzecim, ostatnim spotkaniu Dziki mierzyły się z ekipą LKS Trzebownisko, któremu zaaplikowali aż osiem bramek a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 8-1. Po pierwszym turnieju Podkarpackie Dziki  mają na swoim koncie siedem „oczek”, do rozegrania pozostały jeszcze trzy spotkania. Kolejny turniej zostanie rozegrany 28 grudnia w Zarzeczu.

Heiro Rzeszów – GAP Zarzecze 4-1
Heiro Rzeszów – SMS Jarosław 2-2
Heiro Rzeszów – LKS Trzebownisko 8-1


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *