Wracamy do gry !


Już dziś swój mecz w 1/32 Pucharu Polski rozegra drużyna Heiro Rzeszów rywalem naszej drużyny będzie ekipa Uniwersytetu Ekonomicznego z Krakowa. Początek spotkania o godzinie 18.00 w Krakowie.

Dla drużyny z Krakowa najważniejszą imprezą są bez wątpienia AMP-y czyli Akademickie Mistrzostwa Polski, jednakże na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i postarają się postawić drużynie „Podkarpackich Dzików”.

Drużyna Heiro na parkiet  wraca po przerwie świątecznej ale przede wszystkim po zwycięstwie w Heiro Futsal Cup, co było zwięczeniem 2019 roku. W lidze Heiro plasuje się na ósmej pozycji ale jak wiadomo rozgrywki pucharowe  rządzą się swoimi prawami.

Już teraz w imieniu naszych kolegów z Krakowa zapraszamy na transmisję z tego spotkania, początek już o godzinie 18. Kanał CFsport na YouTube.

W rozgrywkach Pucharu Polski poza naszą ekipą województwo Podkarpackie reprezentuje również drużyna KS Zaczernie, która wczoraj sprawiła nie lada niespodziankę i wygrywając 11-7 odprawiła z kwitkiem drużynę Futsal Nowiny. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *