Czeka nas mnóstwo grania (zapowiedź weekendu)


W najbliższy weekend nasze drużyny rywalizować będą na trzech płaszczyznach. Heiro granie rozpocznie od rywalizacji w finale Mistrzostw Podkarpacia do lat 16. W następnej kolejności do gry wkroczą zawodnicy drugiej drużyny”Podkarpackich Dzików” , którzy zmierzą się z Góralem Tryńcza by na zakończenie weekendu w niedzielne popołudnie pierwsza drużyna mogła zmierzyć się z drużyną Beerland OSiR Koprachcice.  

Jako pierwsi na futsalowe parkiety wybiegną nasi młodzieżowcy, którzy w Kamieniu rywalizować będą o udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Stargardzie Gdańskim w dniach 7-9 lutego. Aby tam pojechać zawodnicy Heiro Rzeszów muszą w pierwszym spotkaniu pozostawić w pokonanym polu drużynę Futsal Team Przeworsk. W drugim meczu półfinałowym zmierzą się JKS Jarosław i Czarni Oleszyce.  Początek pierwszego spotkania o godzinie 10.00

Po naszych młodzieżowcach na podkarpackie parkiety wrócą zawodnicy drugiej drużyny, którzy rywalizować będą z drużyną Górala Tryńcza, która w ligowej tabeli znajduje się dwie lokaty wyżej i poprzedza naszą drużynę z przewagą sześciu „oczek”. Na to spotkanie zapraszamy do naszej domowej hali. Początek w sobotę o godzinie 18.00

Zwieńczeniem weekendu będzie spotkanie wyjazdowe pierwszoligowej drużyny Heiro. Podopieczni Piotra Ożoga na mecz wyjazdowy udadzą się do oddalonych o niespełna 360 km Koprachcic, by tam zmierzyć się z drużyną Beerlandu. Nasz niedzielny rywal w tabeli 1.ligi grupy południowej zajmuje piątą lokatę z przewagą siedmiu oczek nad naszymi zawodnikami, ale jak wiemy tabela nie gra. Jak mawia stare piłkarskie porzekadło „Piłka jest jedna a bramki są dwie”. Tego kto zabierze ze sobą pełną pule dowiemy się w niedziele około godziny 19.00. Początek spotkania w Koprachcicach o godzinie 17.00. Już teraz serdecznie zapraszamy do kibicowania wszystkim naszym drużynom.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *