Finał akcji charytatywnej „Razem możemy więcej”


Jak wiadomo nasz zespół zawsze jest otwarty na wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, tak było również w tym roku. Heiro Rzeszów wzięło udział w akcji „RAZEM możemy WIĘCEJ”.

Za dochód ze zbiórki zakupione zostały artykuły pierwszej potrzeby, które przekazano trzem rzeszowskim domom dziecka, w których łącznie mieszka 44 dzieci. Dzięki inicjatywie naszego zawodnika Jakuba Łeskiego, jego znajomych, a także pomocy wiceprezesa Heiro Łukasza Latuska udało się uzbierać ponad 15 tysięcy złotych. Poza zbiórką organizowane były licytacje na rzecz tychże domów dziecka, gdzie do wylicytowania był sprzęt sportowy z podpisami zawodników czołowych polskich klubów piłkarskich, siatkarskich i nie tylko. A także licytacje przedmiotów rękodzielniczych dzięki zaangażowaniu Holywood’ka.

Ponadto w okresie przedświątecznym odbył się turniej charytatywny, w którym udział rzecz jasna wzięła ekipa „Podkarpackich Dzików”. Zwycięzcą turnieju została drużyna organizatorów turnieju, która w pokonanym polu zostawiła Iskrę Zgłobień, Izolator Boguchwała, Heiro Rzeszów, Team 96, Subcarpathian Sędziszów Małopolski, Caro Car oraz Orły Rzeszów. 

Podczas przekazania zakupionych produktów, w piątkowy poranek, obecna była również dwuosobowa delegacja z naszego klubu, której przewodniczył wspomniany wcześniej wiceprezes Heiro Łukasz Latusek wraz z zawodnikiem naszej drużyny Sebastianem Brockim.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *