Brocki wybrał Heiro !


Sebastian Brocki wybrał Heiro ! Zarząd klubu Heiro Rzeszów porozumiał się w sprawie jego występów w ekipie „Podkarpackich Dzików”. Od tej pory to rozgrywki 1.Ligi Futsalu stanowić będą priorytet dla najlepszego zawodnika rzeszowskiego zespołu z 2019 roku. 

W ubiegłym miesiącu całe Podkarpacie obiegła informacja, że Sebastian Brocki zawodnik Heiro Rzeszów i Sokoła Sieniawa wraca na „stare śmieci” do klubu Strug Tyczyn. Sebastian w poprzednich latach na boisku trawiastym bronił jeszcze barw Izolatora Boguchwała oraz Stali Rzeszów, której jest wychowankiem. Teraz zamierza pomóc drużynie z Tyczyna w walce o ligowy byt w Klasie Okręgowej. Do tej pory, aby Sebastian mógł występować w naszej drużynie potrzebna była zgoda macierzystego klubu oraz odpowiednio ułożony terminarz, który nie kolidowałby z czasem gry na trawie, teraz sytuacja będzie wyglądała odwrotnie, a treningi i mecze futsalu będą pierwszym wyborem w dalszej karierze zawodnika.

Zawodnik Heiro zaliczył również jeden występ w Reprezentacji Polski w Futsalu. Trzykrotnie był wybierany najlepszym zawodnikiem rzeszowskiego klubu. W minionym roku poprowadził naszą drużynę do zwycięstwa w  Heiro Cup zdobywając nagrodę MVP całego turnieju oraz został wybrany strzelcem najładniejszej bramki turnieju. Drużyna Piotra Ożoga w ligowej tabeli po rozegraniu trzynastu kolejek plasuje się na dziewiątej pozycji i bez wątpienia pomoc Sebastiana Brockiego może być nieoceniona w walce o kolejne ligowe punkty.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *