Sobota pełna futsalowych emocji ! (zapowiedź)


Sobota 25 stycznia to właśnie w ten dzień swoje mecze rozegrają obie futsalowe drużyny Heiro Rzeszów. Piłkarskie emocje rozpoczniemy o godzinie 15.00 spotkaniem rezerw z ekipą Futsal Team Zaczernie a trzy godziny później na parkiet w Busku-Zdrój wybiegną zawodnicy pierwszej drużyny „Podkarpackich Dzików”

Pierwszym akcentem sobotnich emocji będzie spotkanie bezpośrednich rywali w tabeli. W hali sportowej IV LO czwarty w tabeli Zaczernie Futsal Team rywalizował będzie z piątą w stawce drugą drużyną Heiro Rzeszów. Oba zespoły w tabeli dzielą zaledwie dwa „oczka”.
W ubiegłym tygodniu „Dziki” uległy we własnej hali liderowi rozgrywek Stali Mielec, goście obronę rzeszowian zdołali rozmontować sześciokrotnie a sami dali sobie zaaplikować zaledwie dwie bramki. Nasi rywale z Zaczernia w zeszłym tygodniu również we własnej hali rozprawili się z ekipą Futsal Team Przeworsk wygrywając 6-4. Wynik spotkania mógł być zgoła inny bowiem rzut karny w końcowej fazie meczu wybronił Dawid Kaszuba.  Kto wyjdzie górą ze starcia sąsiadów ? Dowiemy się około godziny 16.40.

W sobotni wieczór w Busku-Zdrój kolejne trzy punkty zaksięgować będą chcieli podopieczni Piotra Ożoga, którzy w zeszłym tygodniu dość sensacyjnie pokonali lidera rozgrywek Futsal Team Brzeg, w hali w Miłocinie popis strzelecki dał Sebastian Brocki, który już
w pierwszej połowie zgromadził na swoim koncie trzy trafienia a w bramce również świetnie spisywał się Dominik Niemczyk. Zespół naszych rywali w ubiegłym tygodniu wywiózł cenny punkt z niezwykle ciężkiego terenu, z Bochni. Zespoły Heiro i Maxfarbex Futsal Team Busko dzielą w tabeli czetry punkty. Jeżeli rzeszowianie dopiszą do swojego konta komplet punktów zbliżą się do swoich rywali zaledwie na punkt. O tym kto okaże się lepszy w tym starciu przekonamy się chwilę przed godziną 20.00.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *