Co przywiozą zawodnicy Heiro ze spotkań wyjazdowych ? (zapowiedź)


W zbliżający się weekend zespoły Heiro Rzeszów czekają dwa spotkania wyjazdowe, pierwszą drużynę czeka wyjazd do stolicy Lubelszczyzny natomiast druga drużyna „Dzików” uda się do Zarzecza. Drużyny z Rzeszowa oba swoje mecze rozegrają w niedzielę.

W niedzielę jako pierwsi na parkiet wybiegną zawodnicy drugiej drużyny Heiro Rzeszów, którzy w Zarzeczu rywalizować będą z wyżej notowanym Futsal Team Zarzecze. Drużyna z Zarzecza nie ma jednak bezpiecznej przewagi nad zespołem ze stolicy Podkarpacia tym samym nasi zawodnicy stają przed niepowtarzalną szansą by tuż przed zakończeniem rozgrywek wskoczyć na najniższy stopień ligowego podium, by to zrobić „Podkarpackie Dziki” muszą zwyciężyć w spotkaniu wyjazdowym. Początek spotkania w Zarzeczu o godzinie 17.00.

Dwie godziny po drużynie rezerw na parkiet w Lublinie wybiegną zawodnicy pierwszej drużyny, już z Sebastianem Brockim w składzie, który w ubiegłej kolejce pauzował za kartki i wydatnie pomógł drugiej drużynie w rozprawieniu się z drużyną Zaczernie Futsal Team. Ekipa AZS UMCS Lublin po rozegraniu czternastu spotkań w ligowej tabeli zajmuje czwartą lokatę czyli cztery pozycje wyżej niż podopieczni Piotra Ożoga. Tabela jednak nie gra co ekipa Heiro udowadniała już w starciu z Futsal Team Brzeg. Trzy punkty niewątpliwie bardzo przydałyby się obu ekipom. My jednak wierzymy, że pojadą one z Heiro do Rzeszowa. Początek spotkania z AZS UMCS Lublin o godzinie 19.00 w Lublinie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *