Rozpoczęły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski !


W dniach 7-9 luty w Stargardzie Gdańskim rozgrywane są Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, drużyna Heiro Rzeszów ma na nich swoją drużynę, która turniej rozpoczęła z wysokiego C bo od starcia z Legią Warszawa. 

Heiro Rzeszów trafiło do grupy z Legią Warszawa, BSF Bochnia oraz Jantarem Ustka, ale zanim to nastąpiło ekipa „Podkarpackich Dzików ” musiała stoczyć walkę o prawo gry w finałach MMP na szczeblu wojewódzkim, w pokonanym polu rzeszowianie pozostawili między innymi SMS Jarosław oraz Futsal Team Przeworsk.

Pierwszym rywalem rzeszowian była ekipa Legii Warszawa, która okazała się niestety za mocna dla młodych adeptów futsalu z Podkarpacia. Dwie bramki dla Heiro zdobył etatowy strzelec drużyny Kacper Boruta a mecz zakończył się wynikiem 2-4. Drugie spotkanie Heiro rozegra z samego rana w sobotę a rywalem „Dzików” będzie ekipa Jantar Ustka. Po spotkaniu z drużyną Ustki, przyjdzie czekać do godziny 16.00 kiedy to na drodze młodzieży stanie ekipa BSF Bochnia. W przypadku wyjścia z grupy młodzi zawodnicy Heiro do gry powrócą w niedzielę. Pierwszy mecz fazy play-off zaplanowany jest na godzinę 9.00. Finał turnieju powinien rozpocząć się o 16.00.

Transmisje z całego turnieju mogą Państwo oglądać na kanale Lajfy TV w serwisie YouTube.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *