Na tą niedzielę czekali wszyscy ! Czas na Clearex


Już dziś tj. 9 lutego dojdzie do starcia, na które czekało całe futsalowe Podkarpacie, Heiro Rzeszów w ramach 1/16 finału Pucharu Polski gościć będzie w swojej hali jedną z najbardziej utytułowanych ekip w historii polskiego futsalu – Clearex Chorzów. Początek spotkania o godzinie 17.00 w hali przy Miłocińskiej 42. 

Drużyny Clearexu Chorzów chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, jednakże należy wspomnieć, że chorzowianie to pięciokrotni mistrzowie Polski oraz dwukrotni zdobywcy Pucharu Polski. Podopieczni Marcin Waniczka w tabeli ekstraklasy futsalu zajmują drugą lokatę ze stratą jedenastu punktów do Rekordu Bielsko-Biała. Dla gości ze śląska jest to dopiero początek pucharowej przygody w tym sezonie, zaś Heiro Rzeszów w poprzedniej rundzie odprawiło z kwitkiem po dogrywce ekipę AZS UEk Kraków 7-4.

Heiro w ligowej tabeli plasuje się na ósmej pozycji z przewagą trzech punktów nad drużyną FC Siemianowice Ślaskie. W ugiegłym tygodniu „Podkarpackie Dziki” wróciły zwycięsko z wyjazdowego meczu z AZS UMCS Lublin, Clearex natomiast tylko podzielił się punktami z Piastem Gliwice. Do wieczornego spotkania zostało już tylko kilka godzin. Już teraz zapraszamy do dopingowania naszych zawodników. Wstęp na spotkanie za okazaniem karty kolekcjonerskiej, której zakup możliwy będzie również przed meczem w cenie 5 zł.

A dla tych, którzy nie będą mogli dopingować zawodników Piotra Ożoga na żywo, zapraszamy do transmisji z komentarzem Sławomira Ferenca.

 

TRANSMISJA NA ŻYWO:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *