„Dziki idą po swoje” – tworzymy biznes klub Heiro


Dziki idą po swoje” pod taką tworzony jest klub biznesu Heiro Rzeszów. Dla klubu oraz sponsorów i partnerów oznacza to zdecydowanie większe możliwości. Klub biznesu pozwoli partnerom klub na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz osób związanych nie tylko z klubem Heiro, ale i sportem.

Heiro swoją ofertę kieruje przedewszystkim do lokalnych, podkarpackich mały i średnich firm. Zostać sponsorem „Podkarpackich Dzików” można poprzez wsparcie klubu kwotą od 125 zł brutto miesięcznie. Pozostały jeszcze wolne pakiety srebrny oraz brązowy (pakiet złoty na sezon 2020/2021 został wyprzedany co pokazuje zainteresowanie działaniami klubu).

Sztandarową zasadą współpracy w klubie jest zapewnienie sponsorom wyłączności branżowej. Liczymy, że stworzenie biznes klubu pozwoli na rozwój zarówno klubu jak i naszych partnerów. Wspólnie, mamy nadzieję,  będziemy osiągać co raz to lepsze wyniki sportowe.

Biznes Klub Heiro opiera się także na partnerach, którzy ze sobą nie konkurują (zasada jednej firmy z danej branży), ale współpracują polecając swoje usługi wzajemnie.

 

Przykładowa oferta Heiro Rzeszów:

Pakiet srebrny:
Opłata roczna: 3000 zł brutto (co oznacza średnio 250 złotych miesięcznie)

Pakiet brązowy:
Opłata roczna: 1500 zł brutto (co oznacza średnio 125 złotych miesięcznie)

Szczegóły oferty można otrzymać po przesłani wiadomości e-mail na adres futsal@heiro.pl.
Istnieje możliwość współpracy barterowej. Posiadamy także pakiet partnera.

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *