Bank Spółdzielczy nadal sponsorem Heiro


Bank Spółdzielczy w Rzeszowie kolejny sezon będzie wspierał Heiro Rzeszów, jako brązowy sponsor naszego klubu. Bank Spółdzielczy w Rzeszowie powstał pod nazwą Towarzystwa Zaliczkowego dla Miasta Rzeszowa i Powiatu Rzeszowskiego. W dniu 26 lipcu 1870 r. we Lwowie został zarejestrowany pierwszy Statut Towarzystwa, które oficjalną działalność rozpoczęło 15 grudnia 1870 r.

Dziękujemy za wsparcie „Podkarpackich Dzików”

https://www.bs.rzeszow.pl/

Bank Spółdzielczy w Rzeszowie
ul. płk Leopolda Lisa Kuli 16
35-025 Rzeszów

„Misją Banku jest udział w tworzeniu warunków do rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości
przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej obsługi budżetu domowego

Nasz Klient ma możliwość swobodnego doboru wygodnych dla siebie produktów, Bank zaś, wskazuje na najkorzystniejsze rozwiązania inwestycyjne i kredytowe. Elastyczność w podejmowaniu przez Zarząd decyzji pozawala na stworzenie pod kontem indywidualnego Klienta takiej usługi, by obaj partnerzy osiągnęli cel. Doświadczenie w dziedzinie sztuki bankowej daje nam możliwość zadbania o kapitał Klienta, On sam wyznacza cele i priorytety finansowe, Bank dobiera odpowiedni rodzaj usługi.

Działalność Banku Spółdzielczego w Rzeszowie skoncentrowana jest na świadczeniu różnorodnych usług kredytowych, oferowaniu bezpiecznych i atrakcyjnych pod względem rentowności rachunków oszczędnościowych i rozliczeniowych zachowując zasady profesjonalizmu i etyki, w sposób rzetelny i konkurencyjny dla Klientów insytucjonalnych, przedsiębiorców, rolników i osób fizycznych, mając na uwadze ich dobro.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *