Diament pierwszym ligowym rywalem!


Od starcia z Diamentem Pstrągowa rozpocznie się sezon 2020/2021 w wykonaniu Heiro Rzeszów, ekipa z Rzeszowa w ośmiu meczach sparingowych pod wodzą Piotra Ożoga zdobyła 28 bramek tracąc przy tym 13. Jak będzie w premierowym starciu w A- klasie? Przekonamy się około godziny 13.00.

Pierwszym rywalem Heiro Rzeszów w rzeszowskiej A- klasie będzie ekipa zeszłorocznego beniaminka. Drużyna Diamentu Pstrągowa poprzedni sezon zakończyła na przyzwoitej dziesiątej lokacie, przed sezonem 2020/2021 na stanowisku trenerskim Tomasza Orłowskiego zastąpił Kacper Gajdek, były zawodnik Izolatora Boguchwała oraz trener drużyn młodzieżowych boguchwalskiej akademii piłkarskiej.

„Podkarpackie Dziki” to tegoroczny beniaminek rozgrywek przed sezonem podopieczni Piotra Ożoga rozegrali osiem spotkań kontrolnych, trzy wygrali, trzy zremisowali oraz dwukrotnie schodzili z boiska pokonani. To co najważniejsze rozpocznie się już dziś, bowiem spotkanie z Diamentem rozpocznie się o godzinie 11.00 na boisku w Słocinie. Serdecznie wszystkich zapraszamy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *