Mini Brain Academy brązowym sponsorem Heiro


Mini Brain Academy brązowym sponsorem Heiro na sezon 2020/2021.  MBA od lat wspiera ekipę „Podkarpackich Dzików”, ale w tym sezonie już nie jako partner, a sponsor !

Dziękujęmy !

Mini Brain Academy
ul. Krośnieńska 2U/4
35-505 Rzeszów

+48 796 798 335
agencja@minibrain.pl

 

O MBA:
„Aktualnie Mini Brain Academy tworzy zespół wykwalifikowanych animatorów, którzy mają duże doświadczenie w realizacji różnych animacji i warsztatów. Od samego początku powstania agencji animatorów naszej pracy przyświecał jeden cel, aby dokształcać i rozwijać umiejętności, których nie przekazuje obecny system edukacji.

Wspólna misja sprawiła, że z mieszanki różnych osobowości i indywidualności w bardzo krótkim czasie staliśmy się zgranym zespołem, który na każdym kroku zaraża pozytywną energią.

Obecnie zespół Mini Brain Academy tworzy grupa 30 niesamowitych osób, animatorów czasu wolnego, którzy swoją charyzmą i dążeniem do perfekcji potrafią sprawić, że każda uroczystość jest wyjątkowa i zostaje na długo zapamiętana przez uczestników wydarzenia. To właśnie te osoby każdego dnia wytrwale pracują, a także zgłębiają swoją wiedzę i kompetencję, aby móc sprostać waszym oczekiwaniom, jak również stać się mistrzami w swojej branży i realizować usługi na coraz wyższym poziomie.”

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *