Z Gromem u siebie!


Heiro Rzeszów po dwóch zwycięstwach z rzędu w ramach spotkania 6. kolejki A- klasy rywalizować będzie z Gromem Mogielnica, który w ostatniej kolejce również dopisał do swojego konta komplet punktów ogrywając Albatros Szufnarowa, ekipa Piotra Ożoga, zaś w środę odprawiła z kwitkiem Koronę II Rzeszów. 

Heiro Rzeszów w tym sezonie A- klasy nie zaznało jeszcze smaku porażki, w dotychczasowych 5. kolejkach drużyna z Rzeszowa zgromadziła na swoim koncie 11 punktów co złożyło się na 4 pozycję w tabeli. Grom Mogielnica do tej pory wygrał dwa spotkania, jedno zremisował oraz dwa przegrał co daje ekipie Michała Kachniarza 7 pozycję.

W poprzedniej kolejce Grom dopisał do swojego konta po raz drugi komplet punktów, bowiem odprawili oni z kwitkiem ekipę Albatrosa Szufnarowa. W niedzielnym spotkaniu z Heiro zagrożony jest występ Sergieja Vatsyaka bardzo ważnego elementu w układance Kachniarza, bowiem Płomyk Lutoryż– drużyna Vatsyaka o godzinie 11 w niedziele rywalizować będzie z Sokołem Grodzisko.

„Podkarpackie Dziki” w poprzedniej kolejce w małych derbach Rzeszowa pokonali ekipę Korony II Rzeszów 2-0. Jak będzie w przypadku starcia z Gromem przekonamy się w niedzielę około godziny 16. Początek spotkania o godzinie 14 na Arenie Słocina. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *