Heiro wraca na parkiet!!


Zbliżająca się niedziela będzie wyjątkowa, bowiem na parkiety 1. Ligi Futsalu wraca Heiro Rzeszów, które na hali w Tyczynie podejmować będą Górnik Polkowice. W A- klasie „Podkarpackie Dziki” rywalizować będą z Wisłokiem Strzyżów, to spotkanie również w niedzielę. 

W niedzielę w pierwszej kolejności na parkiety 1. ligi wybiegną futsaliści Heiro Rzeszów, którzy mierzyć się będą z ekipą Górnika Polkowice. W ubiegłym sezonie „Dziki” ekipę z Polkowic podejmowali raz, na hali w Miłocinie, spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 7-4. Rzeszowianie do sezonu przystępują ze sporym ubytkiem, bowiem Sebastian Brocki, który w ubiegłym sezonie był najlepszym strzelcem drużyny przeniósł się do Clearexu Chorzów, z którym walczył będzie o Mistrzostwo Polski. Jak podopieczni Piotra Ożoga poradzą sobie na inaugurację sezonu? Dowiemy się około 15.20.

Kilka chwil później na boisko wybiegną piłkarze Heiro, którzy w Strzyżowie mierzyć się będą z murowanym kandydatem do awansu Wisłokiem Strzyżów. Podopieczni Piotra Ożoga do Strzyżowa udawać się będą aby przerwać passę dwóch porażek z rzędu. W ubiegłym tygodniu „Podkarpackie Dziki” musiały uznać wyższość Plantatora Nienadówka, który zwyciężył 2-1. Wisłok zaś rozniósł w Dobrzechowie ekipę Albatrosa Szufnarowa aplikując im aż pięć bramek. Spotkanie z Wisłokiem Strzyżów zostanie rozegrane w Strzyżowie. Początek meczu o godzinie 16.00

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *