Dzika niedziela w wykonaniu Heiro!!


Dziś drużyny Heiro czeka mnóstwo grania, bowiem najpierw o 11.30 na boisko w Zgłobniu piłkarze rywalizować będą z drużyną Iskry Zgłobień. O 17.00 na hali w Tyczynie ekipa Heiro podejmować będzie z kolei ekipę Futsal Nowiny.

Jako pierwsi na boisko wybiegną zawodnicy rywalizujący w A-klasie, którzy w ramach spotkania 11. kolejki rywalizować będą na wyjeździe z Iskrą Zgłobień. Drużyna ze Zgłobnia w obecnym sezonie nie notuje najlepszych wyników, ekipa Tomasza Głąba zdołała zgromadzić do tej pory  czternaście „oczek” co plasuje ich na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli. W ubiegłej kolejce nasi dzisiejsi rywale odprawili z kwitkiem w Dobrzechowie ekipę Albatrosa Szufnarowa wygrywając 5-2. Heiro w poprzedniej kolejce zaksięgowało komplet punktów w starciu z ŁKS-em Łukawiec a wynik spotkania na 3-1 ustalił Igor Skalski. Podopieczni Piotra Ożoga z osiemnastoma punktami znajdują się piątej pozycji w tabeli. Czy zawodnicy Heiro zdobędą komplet „oczek” i powiększą swoją przewagę nad resztą stawki? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy otrzymać około godziny 13.30.

O godzinie 17.00 na halę w Tyczynie wybiegną piłkarze halowi Heiro Rzeszów. Rywalem rzeszowian dziś będzie ekipa Futsal Nowiny, którzy po rozegranych dwóch kolejkach mają na swoim koncie remis oraz zwycięstwo, co daje im cztery punkty i czwartą pozycję w tabeli
1 ligi południowej futsalu. W ubiegłym tygodniu odprawili z kwitkiem na własnym obiekcie naszych lokalnych rywali, a więc Stal Mielec, która uległa w Nowinach 4-6. Zawodnicy Piotra Ożoga w ubiegłym tygodniu po dobrym meczu zaksięgowali pierwsze trzy punkty w tym sezonie i w pokonanym polu zostawili ekipę Profi- Sport Wrocław. „Podkarpackie Dziki” z trzema punktami znajdują się na ósmej pozycji. To czy zawodnicy z Rzeszowa poprawią swój ligowy bilans okaże się już dziś wieczorem. Spotkanie rozpocznie się o 17.00 na hali w Tyczynie.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *