Heiro Rzeszów gładko rozprawiło się z Iskrą!

Heiro Rzeszów w ramach 11. kolejki A- klasy rywalizowało na wyjeździe z ekipą Iskry Zgłobień. Do przerwy mieliśmy bramkowy remis a jako pierwsi do siatki trafili podopieczni Piotra Ożoga.

Heiro Rzeszów wynik spotkania otworzyło już w 10. minucie meczu kiedy to piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Jakub Łeski a drogę do siatki strzałem głową znalazł Sławomir Cieśla. Siedem minut później w polu karnym zawodnika Iskry Zgłobień faulował Tomasz Osip, jedenastkę na bramkę zamienił Piotr Krawczyk. Do przerwy kibice nie ujrzeli już trafień.

Jedenaście minut, tyle musieli czekać zawodnicy Heiro na zdobycie drugiej bramki w starciu z Iskrą, Marceli Haligowski dograł piłkę do Krzysztofa Głowacza a ten pewnym strzałem obok lewego słupka dał prowadzenie ekipie gości. Dwadzieścia minut przed końcem trzecią bramkę dla Heiro zdobył Marceli Haligowski a asystował mu Ireneusz Depta, który wykorzystał stratę w środku pola Krzysztofa Domina. Wynik spotkania na 4-1 ustalił Filip Smoleń, po kombinacyjnej akcji z Amadeuszem Krupą.

Iskra Zgłobień – Heiro Rzeszów 1-4 (1-1)

0-1 Cieśla (10)
1-1 Krawczyk (17)
1-2 Głowacz (56)
1-3 Haligowski (70)
1-4 Smoleń (90+)

Heiro: Osip- Kaczyński, Wojnarowski, Łeski, Haligowski, Cieśla, Skalski, Depta, Wojtowicz, Krupa, Głowacz

Iskra: Leja – Szarek, Burak, Pietrucha, Wójcik, Warzybok, Ostrowski, Domin, Sitek, Krawczyk, Bazylak