Heiro gra dalej w Pucharze, rezerwy Resovii odprawione z kwitkiem!


Heiro Rzeszów w środowe popołudnie rywalizowało z drużyną Resovii II Rzeszów w ramach III Rundy Pucharu Polski na szczeblu Rzeszów- Dębica bramkę na wagę awansu zdobył w pierwszej połowie Krzysztof Głowacz a ogromną cegiełkę od siebie dołożył Paweł Zając, który obronił rzut karny w ostatniej minucie podstawowego czasu gry. 

Zdecydowanym faworytem spotkania wydawała się drużyna Resovii II Rzeszów, która na codzień występuja dwa szczeble rozgrywkowe wyżej od Heiro Rzeszów. Pierwsze dwadzieścia minut to lekka przewaga zawodników Resovii, natomiast już w dwudziestej drugiej minucie meczu blisko przechylenia wyniku na szalę Heiro był Denis Warzybok, który po podaniu Krzysztofa Głowacza uderzył w słupek bramki rezerw „Pasiaków”. Dziesięć minut później piłka już wpadła do siatki a zawodnicy zamienili się rolami, bowiem piłkę w pole karne wrzucał Warzybok a akcję strzałem głową wykończył Głowacz. W pierwszej połowie więcej bramek już nie padło.

Druga połowa to popis gry Pawła Zająca, który niejednokrotnie ratował Heiro przed utratą bramki. Swoją wysoką formę Zając potwierdził w ostatniej akcji meczu kiedy to w polu karnym po zderzeniu głowami arbiter główny wskazał na jedenasty metr od bramki. Rzut karny jednak obronił Zając czym dał „Podkarpackim Dzikom” awans do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski.

Heiro Rzeszów – Resovia II Rzeszów 1-0 (1-0)

1-0 Głowacz (32)

Heiro Rzeszów: Zając- Naumov, Warzybok, Wojnarowski, Haligowski, Wojtowicz,Wdowik, Depta, Boruta, Krupa, Głowacz

Foto Paweł Kubicz- Podkarpacka Piłka Nożna 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *