Remis z Piastem tuż przed końcem rundy


W niedzielne przedpołudnie Heiro Rzeszów gościło u siebie ekipę Piasta Nowa Wieś czyli sąsiada z ligowej tabeli. Obie drużyny w stawce dzieli zaledwie punkt, Heiro na dwie kolejki miało okazję aby odrobinkę odskoczyć, jednakże mecz zakończył się bramkowym remisem.

Piłkarze Heiro Rzeszów już trzy minuty po gwizdku arbitra mogli wyjść na prowadzenie jednak strzał Marceliego Haligowskiego dobrze odbił Dominik Sitek. Początek spotkania to klasyczna wymiana ciosów bowiem na uderzenie Haligowskiego Piast Nowa Wieś również odpowiedział strzałem z dystansu, który obronił Paweł Zając, chwilę później znów w bramce świetnie zaprezentował się Sitek, który obronił instynktownie strzał Krzysztofa Głowacza. W dziesiątej minucie spotkania bramkarz Heiro był zmuszony wyciągać piłkę z siatki, błąd Heiro na bramkę zamienił Dariusz Worek. Dwadzieścia minut później sytuacje sam na sam w świetny sposób zatrzymał Zając. Na dwie minuty przed końcem pierwszej części spotkania po wrzutce z rzutu wolnego drogę do siatki znalazł Jakub Łeski. Na przerwę zawodnicy schodzili z jednakową zdobyczą bramkową.

W sześćdziesiątej piątej minucie spotkania bramkę Piasta swoim strzałem ostęplował Amadeusz Krupa. Do końca meczu żadna z drużyn nie zdołała wypracować sobie dogodnej sytuacji do strzelenia bramki i mecz zakończył się podziałem punktów. Heiro po szesnastu kolejkach plasuje się tuż za ligowym podium ze stratą punktu do ekipy Startu Borek Stary. Piast zaś wciąż traci punkt do zawodników Piotra Ożoga. Ostatnie ligowe spotkanie zawodnicy „Podkarpackich Dzików” rozegrają w środę 11. listopada z ekipą Victorii Budy Głogowskie.

Heiro Rzeszów – Piast Nowa Wieś 1-1 (1-1)

0-1 Worek (10)
1-1 Łeski (43)

Heiro Rzeszów: Zając- Skalski, Warzybok, Wojnarowski, Haligowski, Kaczyński, Łeski, Wojtowicz, Boruta, Krupa, Głowacz

Piast Nowa Wieś: Sitek- Pecko, Ataman, Czyrek, Lachtara, Przygórzewski, Sierżęga, Dzimira, Tomaka, Wiśniewski, Worek


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *