Futsaliści czekają na wznowienie rozgrywek


Dopiero 30 stycznia zawodnicy Heiro wrócą do ligowej rywalizacji i od razu będzie to pojedynek na szczycie. Heiro zagra na wyjeździe z 4. w tabeli GKS Ekom Invex Remedies Nowiny, który ma do naszej drużyny stratę 2 punktów.

Tydzień wcześniej 23 lub 24 stycznia, nasza drużyna zagra mecz 1/32 Pucharu Polski. Rywalem będzie zdobywca wojewódzkiego Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej – Eurobus Przemyśl.

Kontuzjowany aktualnie jest bramkarz Dominik Niemczyk, który trudno powiedzieć kiedy wróci do gry. Po kontuzji, na parkiecie powinniśmy zobaczyć Ihora Dmitriieva. Być może jeszcze w trwającym okienku transferowym, do drużyny dołączy nowy zawodnik.

Przypomnijmy, że Heiro po 12 z 22 rozegranych kolejek, zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Taki stan rzeczy na koniec sezonu oznaczać będzie dwumecz barażowy o awans do Futsal Ekstraklasa, a rywalem naszego zespołu byłaby druga ekipa 1 ligi grupy północnej (obecnie Legia Futsal Warszawa). Do liderującego KS Górnik Polkowice nasz zespół traci obecnie 7 punktów.

#dzikiidaposwoje #podkarpackiedziki #futsal


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *