Porażka w meczu na szczycie. Ekom Nowiny – Heiro 3-1

Heiro uległo w meczu 1 ligi futsalu ekipie GKS Ekom Nowiny 1-3 (0-0). Spotkanie było bardzo wyrównane, a nie wykorzystane przez Rzeszowian okazje w 1 połowie zemściły się po przerwie.

Na 1-0 trafił ładnym uderzeniem od słupka Markowicz. Heiro miało już na koncie 5 fauli, więc grało w defensywie nieco mniej agresywnie. Na 2-0 gospodarze podwyższyli z rzutu karnego przedłużonego, a na 3-0 po stracie piłki przy grze z lotnym bramkarzem.

W końcówce Pawlak zdobył jedynego tego dnia gola dla „Podkarpackich Dzików”, które po tej porażce spadły z 2 na 4 miejsce w ligowej tabeli.

Ekom Nowiny – Heiro Rzeszów 3-1 (0-0)