Wygrana na zakończenie sezonu


W ostatnim w tym sezonie meczu ligowym, Heiro wygrało na wyjeździe z GKS Tychy 4-3 (3-2). Mimo sporych braków kadrowych oraz bardzo niekorzystnego bilansu z ekipą GKS (1 wygrana, 1 remis, 8 porażek) to nasza drużyna sięgnęła po 3 punkty. Zwycięskiego gola zdobył Sebastian Pawlak … na 3 sekundy przed końcem meczu. Ten sam zawodnik w pierwszej połowie nie wykorzystał rzutu karnego, który obronił bramkarz gospodarzy.

Heiro kończy sezon na 6 miejscu z 38 punktami (lub 40 w przypadku zweryfikowania meczu z Unią za który naszej drużynie należy się walkower).

GKS Tychy – Heiro Rzeszów 3-4 (2-3)
0-1 Dmiitriev
0-2 Dmitriiev
1-2 GKS
1-3 Hady
2-3 GKS
3-3 GKS
3-4 Pawlak

Buczkowski – Hady (k), Skalski, Pawlak, Sitek oraz Dmiitriev, Piszczek, Warzybok, Krawczyk. Trener Piotr Ożóg.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *