Pewna wygrana ze spadkowiczem. Czarni Czudec – Heiro 1-4 (1-2)

„Podkarpackie Dziki” miały urwać punkty spadkowiczowi z Czudca, a tym czasem zawodnicy Heiro wręcz zdeklasowali rywala na boisku, pokonując ostatecznie LKS Czarni Czudec 4:1 (2:1) i można powiedzieć, że był to najniższy wymiar „kary”.  Swoją bramkę w debiucie zdobył dla Heiro Oskar Kierys, który pojawił się na boisku w końcówce spotkania. Bramki dla Heiro strzelali: Wojnarowski, Haligowski, Gąsior, Kierys.

KONIEC
89′ ⚽ GOL HEIRO, wrzutka w pole karne Łeskiego, Szalacha przyjmuje piłkę, ale ta mu odskakuje na bok, gdzie świetnie odnalazł się Kierys i strzela gola po rękach interweniującego bramkarza
86′ Kolejna dobra akcja duetu Kierys, Szalacha, rzut rożny
84′ Kierys podaje do Szalachy w pole karne, który z ostrego kąta strzela w światło bramki, broni bramkarz
83′ 🔁 Dwie zmiany w Heiro, Szalacha za Gąsiora, Kierys za Kaczyńskiego
79′ Rzut rożny dla Czudcq, krótko rozegrany, strzał z lewego rogu pola karnego, wysoko nad bramka
76′ dobra akcja Heiro, Warzybok na skrzydło do Zasadnego, ten w pole karne, rzut rożny
74′ Łeski się zderzyl kolanem z przeciwnikiem, interwencja medyczna, ale już jest ok
70′ 🔁 Zmiana w Heiro, Wrona za Wojtowicza
70′ przerwa na wodę
67′ 🔁 Zmiana w Heiro, Warzybok za Haligowskiego.
66′ Gąsior wchodzi że skrzydła w pole karne i próbuje dogrywać kolegom, rzut rożny
64′ Gąsior znowu wychodził na sytuację sam n sam, niepotrzebnie zagrał do boku do wchodzącego kolegi, zdążył z interwencja obrońca
62′ 🔁 Zmiana w Heiro, Zasadny za Skalskiego
60′ kolejna świetna okazja dla Heiro, Skalski wychodził sam na sam ale wychodzący bramkarz dobrze interweniowal
60′ rewelacyjna interwencja Zająca w sytuacji sam na sam
59′ ⚽ GOL HEIRO, Skalski świetne podanie przez linie obrony, Gąsior wychodzi sam na sam i pewnym strzałem przy słupku pokonuje bramkarza
52′ Wojtowicz że skrzydła wszedł w pole karne i zagrał mocna piłkę wzdłuż bramki, Skalski przyjmuje i niecelnie odgrywa w polu karnym do Gąsiora
49′ Depta strzela sprzed pola karnego, obok bramki
48′ groźna sytuacja w polu karnym Heiro, po wykonanym rzucie rożnym, ale piłka na szczęście przeszła przez całe pole karne
46′ Naumov strzela sprzed pola karnego, ale nad poprzeczka
Przerwa
40′ ⚽ GOL CZARNI, jedna z nielicznych sytuacji Czudca, niepotrzebne wyjście Zająca z bramki wykorzystał napastnik Czudca, który złapał cofającego się bramkarza Heiro na wykroku i pomimo asekuracji obrońcy Heiro, minął sprytnym strzałem bramkarza.
37′ ⚽ GOL HEIRO, Depta świetne podanie w pole karne do Gąsiora, w sytuacji sam na sam podaje na prawo do Haligowskiego, który dokłada tylko nogę do pustej bramki
35′ dwa rzuty różne dla Heiro
31′ kolejna świetna akcja Heiro, Haligowski oddaje strzał z główki w polu karnym, kapitalna parada bramkarza, rzut rożny
29′ koronkowa akcja Heiro, zakończona mocnym strzałem Skalskiego sprzed pola karnego, rzut rożny
26′ fenomenalna akcja Heiro, Naumov przerzut na prawe skrzydło do Haligowskiego, ten wrzuca w pole karne i zamyka Gąsior głową, niestety strzał odbija się od słupka
23′ rzut wolny na 40m dla Czudca, szybka wrzutka w pole karne, Wojtowicz blokuję strzał, rzut rożny
20′ świetne podanie Kaczyńskiego między dwóch obrońców do Depty, ale obrońca zdążył wrócić i zablokować strzał.
17′ niebezpieczne wyjście na przedpole Zająca z bramki, na szczęście na raty wybija piłkę na aut
16′ ⚽ GOL HEIRO, rzut rożny wykonywał Łeski, piłka spada na 5m pod nogi Wojnarowskiego, który z woleja pakuję piłkę pod poprzeczkę.
14′ bardzo dobry przerzut Wojnarowskiego do Haligowskiego, ten do Wojtowicza, który próbuje wrzucić w pole karne, ale piłka odbiła się od obrońcy, rzut rożny
11′ dobry rajd zawodnika Czudca lewa strona, ale Wdowik wybija wślizgiem na rozny
9′ kolejna świetna akcja Heiro, zakończona strzałem Kaczyńskiego tuż obok słupka
6′ ładnie Depta zszedł że skrzydła do środka i oddał kolejny strzał, ale pewnie broni bramkarz
4′ dobra akcja Heiro prawym skrzydłem, Gąsior oddaje strzał ale zbyt lekki żeby zagrozić bramce rzeciwnika
2′ Depta strzela sprzed pola karnego ale po rykoszecie od obrońcy bramkarz spokojnie łapie pilke