Szalony mecz rezerw w 3 lidze futsalu

Niecodzienny przebieg miał mecz 3 ligi futsalu w którym Przybyszówka Heiro II Rzeszów podejmowała JKS Jarosław. Kibice zobaczyli w tym meczu, aż 22 bramki oraz mnóstwo akcji które mogły skończyć się kolejnymi trafieniami. Mecz zakończył się remisem 11-11 (7-7). Heiro w pierwszej połowie spotkania prowadziło 7-4, ale nie zdołało utrzymać do przerwy prowadzenia. Z koleji w drugiej części meczu to goście wyszli na prowadzenie trzybramkowe (8-11). Na 8 sekund przed końcem meczu przy grze z lotnym bramkarzem, bramkę na wagę remisu zdobył Denis Warzybok.

Przybyszówka Heiro II – JKS Jarosław 11-11 (7-7)

Przybyszówka Heiro II: Kochman, Paśko – Krawczyk Ł. (k), Gąsior Maksym, Dmitriiev, Rembisz oraz Chmiel, Wojnar, Wojewoda, Warzybok. Trener Piotr Ożóg.

Kolejny mecz rezerw 20 grudnia (poniedziałek) godzina 20 w hali przy ulicy Miłocińskiej. „Podkarpackie Dziki” podejmą lidera rozgrywek Sport-Południe Łańcut.