Porażka w Lublinie i Przeworsku


To nie był udany weekend dla futsalistów Heiro Rzeszów. W meczu 1 ligi Heiro uległo na wyjeździe AZS UMCS Lublin 4-8 (1-4). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dawid Lizak 2, Adrian Nowak, Łukasz Krawczyk. W drugiej połowie spotkania od wyniku 1-5 nasza drużyna zdołała zdobyć 3 gola i złapać kontakt na 4-5. Następnie „Podkarpackie Dziki” zmarnowały dwie znakomite okazje, co w konsekwencji zemściło się po dobrych kontrach gospodarzy.

W Lublinie nie mogli zagrać pauzujący za nadmiar żółtych kartek Eryk Sarzyński, Sebastian Pawlak i Kacper Wątróbski.

Drużyna rezerw zagrała w Przeworsk z Futsal Team psując sporo krwi faworyzowanym gospodarzom. W samej końcówce meczu przy wyniku 3-3 doszło do sytuacji, która zaważyła na losach spotkania. Gospodarze zatrzymali kontrę Rzeszowian (zdaniem zawodników Przybyszówki Heiro II – ręką) i wyprowadzając szybki atak strzelili zwycięską bramkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-3.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *