Pierwsze sparingi przed rundą wiosenną


W miniony piątek (sztuczne boisko ul. Wyspiańskiego) i niedzielę (sztuczne boisko ul. Hetmańska) „Podkarpackie Dziki” 🐗 rozegrały pierwsze 2 sparingi z łącznie z 8 zaplanowanych przed startem rundy rewanżowej rzeszowskiej A klasy.

✅Pierwszy z Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie (Resovia U-19) Heiro wygrało 4:2 (0:1). Młodzi zawodnicy Resovii narzucili mocne tempo od samego początku, ale druga połowa należała do gości.

Bramki dla Heiro: Marszał, Łeski, Wojtowicz, Wojnarowski

❎Natomiast drugi z LKS Jedność Niechobrz nie był już tak udany. Pomimo iż zawodnicy naszego klubu nie odstawali od wyżej notowanego rywala (Klasa Okręgowa), a samo spotkanie było dość wyrównane, to „Dziki” nie potrafiły strzelić gola, a mieli ku temu kilka dogodnych sytuacji, natomiast rywal wyegzekwował błędy w obronie Heiro i był zdecydowanie skuteczniejszy tego wieczoru, wygrywając 4:0 (3:0).

Następny sparing już w najbliższą niedzielę o godz. 18:00 – sztuczne boisko na Stadionie Miejskim z LKS Wola Dalsza (Klasa A).

Nadal jest możliwość dołączenia do kadry Heiro – po więcej szczegółów prosimy o kontakt w wiadomości na klubowym fan page lub bezpośrednio u trenera pod numerem tel: 667 459 404.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *