-
Łodi strzelił najładniejszego gola w 2010 r. !
Krzysztof Łodej popularni „Łodi” został autorem najładniejszem bramki dla Heiro w 2010 r. Serdecznie gratulujemy i życzymy szybkiego powrotu na parkiety i strzelania równie pięknych goli dla „Dzików”. Bramka Krzysztofa (nr. 6) wygrała zdecydowanie (78,8 % głosów) z innymi sześcioma nominowanymi golami. Obejrzyj najładniejsze trafienie oraz pozostałe nominację i najładniejszego gola z 2009 roku !
-
Heiro Cup 2011 – Gdzie zjeść ?!
GDZIE ZJEŚĆ ?! Terminarz Heiro Cup 2011 jest ułożony w ten sposób aby drużyny, które udział w turnieju rozpoczynają wcześniej miały odpowiednią przerwę na posilenie się. Oto lista punktów gastronomicznych, które polecamy: Ilość gwiazdek oznacza nasza ogólna ocenę lokalu. BLISKO HALI MIŁOCIN *** Pizzeria SKORPION:tel. 17 863 75 67, ul. Starzyńskiego 2 w RzeszowiePizzeria zlokalizowana…

