-
2 liga: Wyjazd do Lublina w niedzielę
W niedzielę Heiro zagra w Lublinie z AZS UMCS w ramach spotkań II ligi futsalu. Początek meczu o godz. 20 a wyjazd na spotkanie z Shella (ul. Krakowska) o godz. 16. Gramy w granatowych koszulkach, białych spodenkach i granatowych getrach (niezapomnieć) ! Niezapomninamy o ochraniaczach na golenie ! Liga, sezon 2009/10AZS UMCS Lublin – Heiro 1-5Heiro…
-
Zaległe prezentacje !!!
Ostateczny termin złożenia prezentacji upływa z dniem 15 grudnia br. (godz. 18 – po treningu). Prezentacje koniecznie musza oddać : Grupa 2: Łukasz Latusek, Michał Kuźmik, Michał Sroka, Radosław Trawka.do przygotowania: Słowacja Grupa 3: Piotr Bigus, Bartłomiej Kołodziej, Robert Bielecki, Tomasz Zawora.do przygotowania: Portugalia Podany termin jest terminem ostatecznym !
-
MMP U-16: Ciężka grupa i tylko 11 miejsce
Drużyna Heiro Rzeszów zajęła 11 miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 rozgrywanych 3 i 4 grudnia w Ostródzie. Nasza drużyna rywalizowała w niezwykle mocnej grupie D z Rekordem Bielsko Biała (zajął 1 miejsce) i Unisław Team Unisław (zajął 5 miejsce). W finale Rekord pokonał po rzutach karnych Gwiazdę Rudę Śląką (w normalnym czasie gry wynik…

